חדשות האתר

שיתוף

מאמרים חדשים

איך לבחור יועץ עסקי?

הקדמה יועצים עסקיים יכולים לספק פרספקטיבה חשובה כדי לעזור לחברה שלך לקבל החלטות מושכלות.כמנהיגים עסקיים, חיוני להבטיח שהחברה שלך תקבל את ההחלטות הנכונות כדי להישאר

קרא עוד »
עורך ראשי

עורך ראשי

הבראת עסקים

כל בעל עסק מנוסה, יודע שלכל עסק יש עליות ומורדות, תקופות של שפל לעומת תקופות של שיאי הצלחה וגם משברים. חילוצו של עסק ממשבר פיננסי ועסקי, שיקומו  והבאתו למסלול מתפקד ומרוויח הוא מהתהליכים המעניינים והמאתגרים בתחום הייעוץ העסקי.

דר’ מנשה רוזנפלד, בעל 40 שנות ניסיון של ליווי עסקים בתהליכים שונים, לרבות הבראת עסקים, מגיע עם ארגז כלים והיכרות עומק עם המשק הישראלי, שמאפשרים לו לסייע לכל עסק בכל מצב.

תכנית מקיפה לשם הבראת עסקים

בעלים ומנהלים של עסקים הנמצאים במשבר חמור, חווים לחצים מרובים שנובעים מהחובות הרבים המביאים את הבנקים והנושים להתדפק על דלתם, לעיתים עצירת העבודה עם ספקים, לקוחות שחשים את המשבר ומתרחקים מהעסק, קשיים בגיוס אשראי ועוד.

בזמנים כאלה, דרוש ייעוץ עסקי מקצועי ורציני, שפועל באמצעות מגוון כלים שלרשותו:

תהליך הבראת עסקים נעשה תוך כדי התייחסות למכלול התחומים הנוגעים בחיי העסק –  פיננסים, שיווק, תפעול, פסיכולוגיה והתנהגות ארגונית וייעוץ משפטי.

לאורך התהליך, נאבחן ונמפה את יכולת ההבראה של העסק, נכין תכנית עסקית מפורטת, הכוללת יעדים, תכנית עבודה למימושם וגיוס אשראי להמשך פעילות העסק, ניצור שקט תעשייתי שיאפשר המשך פעילות,

נסייע בניהול המגעים עם הבנק ומול הנושים, נתן עדיפות להגדלת ההכנסות והקטנת ההוצאות של העסק, נשמר את העובדים החיוניים, נבחן את האפשרות להכניס שותף אסטרטגי ונספק ליווי ובקרה על יישום התכניות.

אחד מהתהליכים החשובים לצורך יצירת שקט תעשייתי, שיאפשר את המשך הפעילות של העסק, הוא הסדרת החובות, רצוי מחוץ לכותלי בית המשפט, כדי למנוע מצב של פשיטת רגל, או חדלות פירעון.

הבראת עסקים – לתת לעסק עזרה ולקבל ממנו תמורה נפלאה

אלפי עסקים וחברות מגיעים למצב שבו הם נזקקים לשרות של יועץ עסקי לצורך הבראת העסק. בעל עסק שיש לו מוטיבציה להצליח ומעוניין להציל את המצב ולהבריא את העסק, יכול באמצעות תהליך איכותי עם ד”ר מנשה רוזנפלד – להעניק לעסק סיכויים טובים לצאת מהמשבר ולהפוך את העסק למקור הכנסה, סיפוק והנאה.

עסק בשלבי תכנון והקמה
עסק בשלבי תכנון והקמה

מי ‘במשחק’? יזם עם רעיון עסק קיים המבקש לשנות כיוון מה צריך? אמונה ביעד ותעוזה בדיקה מוקדמת ומקיפה...

שיווק עסקים
פיתוח שיווקי

מי ‘במשחק’? חברה מסחרית חברה יצרנית יזם מפתחי מוצרים וממציאים היכן? שוק מקומי שוק במרחב הגלובאלי מדוע? עשיית...

תכנית עסקית
תכנית עסקית

תכנית עסקית – מתי צריכים? תמיד הקמת עסק/מפעל/מיזם לעשיית שינוי בעסק/במפעל לקבלת מענקים לקבלת הלוואות לגיוס...

פיתוח שיווקי
פיתוח שיווקי (שוק מקומי ושוק בינ”ל)

שיווק שיווק היא פעילות המקדמת מכירה. מוגדר לרוב כפעילות עסקית וחברתית, שבמסגרתה עוסק התאגיד בקידום המכירות...

תוכן עניינים

אשמח לסייע, אנא השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם